OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/264dc05806054b1f91c4c506085048db.jpg

Çanakkale’de Tanışma Kahvaltısı Düzenlendi

Çanakkale’de üniversite eğitimlerine devam eden misafir öğrenciler, Çanakkale Uluslararası Öğrenci Derneği’nin organizasyonu ile düzenlenen tanışma kahvaltısında buluştu.


Çanakkale’de uluslararası öğrencilere yönelik gerçekleştirdiği faaliyetler ile bilinen UDEF’e bağlı Çanakkale Uluslararası Öğrenci Derneği, misafir öğrencilere yönelik tanışma kahvaltısı programı düzenledi. Programa farklı coğrafyalardan gelerek Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi’nde, eğitimlerine devam eden yaklaşık 15 misafir öğrenci katıldı.


“Her Zaman Yanınızdayız”


Programda konuşan Çanakkale Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Ahmet Arıcan, “Kurulduğumuz günden bu yana yapmış olduğumuz çalışmalar ile misafir öğrencilere mihmandarlık etmeye çalışıyoruz. Bizler dünyanın birçok noktasından ve kilometrelerce öteden Türkiye’ye ve Çanakkale’ye gelen öğrenci kardeşlerimizi asla bir yabancı olarak görmüyoruz. Her zaman onlara destek olmaya çalışıyoruz ve her daim onların yanındayız. Misafir öğrenciler bizim için birer gönüllü medeniyet elçisidir” dedi. 2018-2019 eğitim-öğretim yılı faaliyetleri hakkında da bilgilendirmelerde bulunan Arıcan, yıl boyunca kahvaltı programlarının süreceğini belirtti.
 

event-news-white

News from our associations