OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/f631725c50.jpg

Çanakkale Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Ahmet Arıcan ve beraberindeki misafir öğrencilerden teşekkür ziyareti.

Çanakkale Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Ahmet Arıcan ve beraberindeki misafir öğrenciler 7. Uluslararası Öğrenci Buluşması sonrasında resmi kurumlara teşekkür ziyaretinde bulundular. 

Çanakkale Halk Bahçesinde kurulan otağ çadırlarında 10-12 Mayıs 2014 tarihlerinde gerçekleştirilen 7. Uluslararası Öğrenci Buluşması, Çanakkalelilerden büyük ilgi görmüş ve Çanakkale halkı etkinlik boyunca ülke standlarına adeta akın etmişti.

Misafir öğrencilerin yoğun gayretleriyle gerçekleştirilen etkinlikler kapsamında Halk Bahçesi içerisinde yaklaşık 25 ülke çadırı kurulmuş ve rengarenk kıyafetleri içerisinde misafir öğrenciler; kendi ülkelerinin kültürel objelerini ve folklerlerini  bayram neşesi içerisinde Çanakkale halkı ile buluşturmuşlardı.

Etkinliklerin organizasyonuna misafir öğrencilerin yanısıra bir çok resmi kurum destek vermiş ve Çanakkaleliler de gönüllü olarak görev almıştı. 

Çanakkale Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Ahmet Arıcan ve 7. Uluslararası Öğrenci Buluşması'nda görev alan misafir öğrenciler,  Çanakkale Vali Yardımcısı Bekir Sıtkı Dağ, Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürü Şaban Karataş ve Çanakkale İl Gençlik ve Spor Müdürü Nüammer Uslu'yu makamında ziyaret ederek 7. Uluslararası Öğrenci Buluşmasına katkılarından ötürü teşekkür ederek, günün hatırasına binaen plaket takdiminde bulundular. 

event-news-white

News from our associations