OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/1b214ed2211842f6aea63384123d07c3.JPG

Bursa’da Tez Sunumları Devam Ediyor

İpekyolu Uluslararası Öğrenci Derneği Hanım Komisyonu 2018-2019 akademik yılı eğitim çalışmaları kapsamında Lisansüstü eğitim gören hanım misafir öğrencilere yönelik “Tez Sunumları” programını gerçekleştirdi.

 

Bursa’da misafir öğrencileri bir çatı altında toplayan İpekyolu Uluslararası Öğrenci Derneği Hanım Komisyonu 2018-2019 akademik yılı eğitim çalışmaları kapsamında Lisansüstü eğitim gören hanım misafir öğrencilere yönelik “Tez Sunumları” programını gerçekleştirdi. Üçüncüsü gerçekleştirilen Tez Sunumu, Arnavutluklu misafir öğrenci Arsida Velija’nın sunduğu “Komünizm Dönemi Arnavutluk ve Hafız Sabri Koçi'nin Mücadelesi" başlığı ile gerçekleşti.

 

Balkanlar Tarihi, Coğrafik konumu, Dil yapısı, Tarihçesi hakkında özet mahiyette bilgi paylaşarak tez sunumuna başlayan Arsida Velija Arnavutluk Emek Partisi Kuruluşu, Komünizm Dönemi ve Dini Yapılar, Komünizmden Sonra Hafız Sabri Koçi’nin öncülüğünde ilk cami açılışı ve Arnavutluk Müslüman Topluluğunun Yeniden Yapılanması hakkındaki sunumunu gerçekleştirdi. 
 

event-news-white

News from our associations