OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/b7dcfc24d70b942beb2417da74e8e290d.jpeg

Burdur Derneğimiz Kardeşlik ve Gençlik Projesi’ne Start Verdi

         Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonumuza (UDEF) bağlı olarak faaliyetlerini yürüten Burdur Uluslararası Öğrenci Derneğimiz “Burdur Uluslararası Kardeşlik ve Gençlik Projesi” ne start verdi.

 

         Dünyanın farklı coğrafyalarından yükseköğrenimlerini yapmak üzere Burdur’a gelen uluslararası öğrencilere yaptığı faaliyetlerle hitap eden Burdur derneğimiz yeni bir projeyle daha çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. 

 

         Kültür ve medeniyet bilincini oluşturmak amacıyla Burdur derneğimiz tarafından hazırlanan ve Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğünce desteklenen “Burdur Uluslararası Kardeşlik ve Gençlik Projesi”nin açılışı MAKÜ Avşar Han Sinema Salonu’nda gerçekleştirildi.

 

         Açılış toplantısına Burdur Adalet Komisyonu Başkanı Hacı Süleyman Arslan, MAKÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Karaca, Prof. Dr. Hüseyin Dalgar, Rektör Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kılınç, Ak Parti İl Başkanı Volkan Mengi, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan, Burdur İHH Başkanı Hüseyin Çetinkaya, kurum müdürleri, protokol üyeleri, akademisyenler ve MAKÜ Uluslararası Öğrenci Topluluğu ile uluslararası öğrenciler katılım gösterdi. Ayrıca Burdur Milletvekili Bayram Özçelik telgraf göndererek açılış programını onurlandırdı.

 

 

event-news-white

News from our associations