OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/bc9269addabe74b31a8a2e2901567e8aa.jpg

Bolu Köroğlu Derneğimizden Uluslararası Öğrencilere İlk Yardım ve Afet Eğitimi…

Bolu Köroğlu Uluslararası Öğrenci Derneğimiz tarafından kentteki uluslararası öğrenciler için İlk Yardım ve Afet Eğitim Semineri organize edildi.

 

Dünyanın farklı ülkelerinden Bolu’da üniversite eğitimi almak için bulunan uluslararası öğrencilere yönelik olarak Bolu Köroğlu UÖD tarafından düzenlenen eğitim seminerine ilgi yoğun oldu. Bolu KYK Yurdu Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen eğitim programına 60 uluslararası öğrenci katılım sağladı. Bolu İl Sağlık Müdürlüğü’nde sağlık memuru olarak görev yapan Nihal Davarcı ve İl AFAD Müdürlüğü’nde görevli İbrahim Sarıdoğan tarafından verilen eğitim programı uluslararası öğrenciler tarafından büyük bir dikkatle takip edildi.

 

Uluslararası öğrencilere yönelik eğitim programını tertip eden Bolu Köroğlu Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanımız Seyit Ali Aydın, öğrencilere ilk yardım ve afet eğitimini veren eğitmenlere, bu eğitimin gerçekleşmesi için iş birliğinde bulunan kurumlara ve katılım sağlayan öğrencilere teşekkürlerini sunduğunu ifade etti.

 

Eğitim seminerinin ardından programa katılım sağlayan uluslararası öğrencilere AFAD tarafından katılım sertifikası verildi.

event-news-white

News from our associations