OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/863fe842da.jpg

Çanakkale Uluslararası Öğrenci Derneği birim sorumluları, dernek merkezinde toplandı.

Çanakkale Uluslararası Öğrenci Derneği birim sorumluluları, 01.12.2013 (13.00) 'da dernek merkezinde toplandı.
 
   Toplantı süresince derneğimizin yaptığı ve yapacağı faaliyetler üzerinde duruldu. "Amacımıza uygun olarak en iyi hangi faaliyetler yapılabilir, en iyi sonucu alabilmek için nasıl düzenlemeler gerekir, bu düzeni sağlamak için kimler nasıl görevler üstlenebilir?" gibi sorulara cevap bulabilmek için birim sorumluları üç saat süren toplantıda fikirlerini sundu. Her katılımcı hangi birimlerde etkili olabileceğini anlattı.
  
   Eksikler gözden geçirildi ve önlem alınması hususunda görev dağılımı yapıldı. Bunun yanı sıra elde edilen başarılar ilham kaynağı oldu. 7. Uluslararası Öğrenci Buluşması etkinliği de konuşulan konular arasındaydı.
 
   Uluslararası Öğrenci Derneği olarak Birimlerin daha etkin çalışması için bazı pozisyonlardaki yeni görevlendirmelere gidildi. Toplantımıza -geçerli sebeplerinden dolayı- katılamayan birim üyelerimize de bu değişiklikler bildirildi.
 
   Alınan kararları bildirmek ve uygulamaya geçirmek doğrultusunda bir diğer toplantımız 02.12.2013 (20.30)'da Çanakkale Kredi ve Yurtlar Kurumu Terzioğlu Kampüsünde kalmakta olan bayan misafir öğrenci arkadaşlarımızla gerçekleştirilecek.
 
   Toplantımıza katılan tüm birim sorumlularımıza teşekkür eder, tüm öğrencilerimize derslerinde başarılar dileriz.
event-news-white

News from our associations