OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/022db721e0.jpg

Adana Çukurova Uluslararası Öğrenci Derneği'nin organizasyonu ile gerçekleştirilen “Bir Milletten Biri Misafirimiz” projesi

Adana Çukurova Uluslararası Öğrenci Derneği'nin organizasyonu ile gerçekleştirilen “Bir Milletten Biri Misafirimiz” projesi kapsamında misafir öğrenciler Adana Hümeyra Ökten Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine Uganda tanıtıldı.

16 Şubat Cuma günü Adana Hümeyra Ökten Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde gerçekleştirilen ülke tanıtım programı Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri tarafından yoğun ilgi gördü. Ugandalı misafir öğrenciler tarafından gerçekleştirilen Uganda ülke tanıtım sunumunda Uganda’nın geleneklerini, göreneklerini, kültürü, yemekleri, dansları ve tarihi hakkında bilgiler verdi. Geleceğimiz olan çocuklarımızın farklılıkları birer zenginlik olarak görmeleri en büyük arzumuzdur diyen Hümeyra Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi idarecileri sunumlarından dolayı misafir öğrencilere ve Çukurova Uluslararası Öğrenci Derneği yönetimine teşekkürlerini iletti.

event-news-white

News from our associations