OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/cd5e11bc7b.jpg

CISA Misafir bayan öğrencilere kına gecesi programı düzenledi

Çanakkale Uluslararası Öğrenci Derneği, Hanımlar Komisyonu, Misafir Öğrencilere yönelik çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. ÇOMÜ'de öğrenim gören misafir öğrenciler için düzenlenen "KINA GECESİ" etkinliği de hayli ilgi gördü.

Dünya'nın değişik coğrafyalarından gelip Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde öğrenim gören "Misafir Öğrenciler" için var gücüyle çalışan derneğimiz gerçekten sıradışı bir programa daha imza attı. Hanımlar Komisyonumuzun organizasyonu ile hazırlanan "KINA GECESİ"nde kültürümüzün en güzel örnekleri, hanım misafir öğrenciler için sergilendi. 

Etkinlik için günler öncesinden hazırlanmaya başladıklarını söyleyen Hanımlar Komisyonu üyemiz Ayşenur Pekmezci, Lütfiye Ay ve Rukiye Kevser Toslak, "Kına Gecesi" için her türlü ayrıntıyı düşündüklerini ve gerçek bir kına gecesi gibi hazırlık yaptıklarını söylediler.

Düzenlenen etkinliğe ÇOMÜ'den mezun olmuş misafir öğrencilerimizin yanı sıra TÖMER'de öğrenim gören öğrencilerimiz de yoğun ilgi gösterdi. Arnavutluk, Namibya, Zimbabve, Somali, Namibya, Moğolistan ve daha birçok ülkeden temsilcilerin katıldığı Kına Gecesi, gerçeğini aratmadı.

Kınalar yakıldı, türküler söylendi. Muhabbet ve kardeşlik dolu, unutulmaz bir gece bu şekilde sona erdi. Organize eden, destek veren, davet eden, icabet eden tüm naif gönüllere gönül dolusu teşekkürler!

event-news-white

News from our associations