OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/bd56b1572362b4f429717ea99d0704eda.jpeg

Batman’da Misafir Öğrencilerden Örnek Davranış

Dünyanın farklı noktalarından Batman’a üniversite eğitimi almaya gelen UDEF üyesi Batman Uluslararası Öğrenci Derneği’ne bağlı uluslararası öğrenciler, Batman’ın Kozluk ilçesine bağlı Yayalar Okçular İlköğretim okulunun onarım çalışma başlattı.


Batman’da üniversite eğitimi gören farklı coğrafyalardan onlarca misafir öğrenci Batman’ın Kozluk ilçesine bağlı Yayalar Okçular İlköğretim okulu için bakım onarım çalışması başlattı. Batman Uluslararası Öğrenci Derneği’nin organizasyonu ile okulun; boya, sıva, temizlik vb onarım işleri ile alakalı kolları sıvayan uluslararası öğrenciler canhıraş bir şekilde gayret gösterdi. 


Bakım onarım çalışmasına katılan uluslararası öğrenciler çok mutlu olduklarını belirterek, “Hedefimiz çocuklarımızın daha iyi eğitim alması, bu yüzden elimizden geleni yapmaya çalıştık inşallah başarılı olabilmişizdir biz sadece bura için bir şey yapmak istedik Türkiye’yi ve Türkiye halkını çok seviyoruz ve onlar için onların gelecekleri için bir şeyler yapmak istiyoruz” dedi.

event-news-white

News from our associations