OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/bd2fa60278129452299a0eb3dc2f8cfca.jpeg

Başkan Akgül’den İNSAMER’e Hayırlı Olsun Ziyareti

            Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) Başkanımız Doç. Dr. Osman Akgül beraberindeki heyetle birlikte İNSAMER (İnsani ve Sosyal Araştırmalar Merkezi)’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

         Federasyon Başkanımız Akgül, Başkan Yardımcımız Muhammed Malik Taylan, Akademi Koordinatörümüz Azamat Arpaciev ve Dr. Selman Narlı’dan oluşan heyetle birlikte UDEF kurucu başkanı ve İNSAMER Başkanı Dr. Mehmet Ali Bolat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Akgül, ülkemizdeki uluslararası öğrencilere yönelik STK çalışmalarında öncü rol üstlenmesinden ve UDEF’in dünya genelinde önemli bir yere konumlanması noktasında gösterdiği gayretli çalışmalarından dolayı Başkan Bolat’a teşekkürlerini iletti. Ayrıca üstlendiği İNSAMER başkanlığı görevinin de hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

 

         Ziyaret kapsamında iş birliği içerisinde bulunulabilecek konular da ele alındı. Bu doğrultuda UDEF Akademi Birimi ile İNSAMER arasındaki bölgesel konular üzerinde fikir teatisinde bulunularak akademik sahada birlikte atılabilecek adımlar değerlendirildi. 

 

         Teşekkür ziyareti, Başkan Akgül’ün İNSAMER Başkanı Dr. Mehmet Ali Bolat’a hediye takdim etmesinin ve hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından nihayete erdi.

event-news-white

Other News