OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/5decfae930ba4d07881cf860466616f8.png

Başakşehir’de “Misafirperver Türkiye” Projesinin Açılışı Yapıldı

Başakşehir Uluslararası Öğrenci Derneği tarafından hazırlanan ve Dernekler Dairesi Başkanlığınca desteklenen “Misafirperver Türkiye” projesinin açılışı gerçekleştirildi.


Başakşehir Uluslararası Öğrenci Derneği tarafından hazırlanan ve Dernekler Dairesi Başkanlığınca desteklenen “Misafirperver Türkiye” projesinin açılışı gerçekleştirildi. Obada Zarra’nın Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan program Başakşehir Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Mehmet Yılmaz’ın açılış ve selamlama konuşması ile devam etti. Yılmaz konuşmasında Başkaşehir UÖD'nin geçen 2017-2018 eğitim döneminde yaptığı faaliyetler hakkında bilgi verdi.


Başkan Yılmaz’ın ardından, “Misafirperver Türkiye” projesi hakkında bilgilendirmelerde bulunmak üzere kürsüye çıkan Başakşehir UÖD Genel Sekreteri Oktay Asadov ise proje kapsamında düzenlenecek faaliyetleri katılımcılara aktardı. Asadov konuşmasında “Misafirperver Türkiye projesi vesilesi ile; misafir öğrenciler ve ebeveynler için Türkçe seminerleri, psikolog danışmanlığı, seminerler, konferanslar, sosyal ve sportif faaliyet düzenleyeceğiz. Bu doğrultuda psikolog danışmanlığı ve Türkçe seminerlerimiz misafir öğrencilerimizin yoğun ilgisi ile başlamıştır” dedi.


Programın kapanışında ise Başakşehir Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Mehmet Yılmaz, katılımcılara hediye takdiminde bulundu.
 

event-news-white

News from our associations