OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/bcc7cecb6c27544f8bdd82d96b1f53c9c.jpg

Asma Köprü Derneğimiz Konya Bilim Festivali Gezisi Düzenledi

         Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonumuza (UDEF) bağlı olarak çalışmalarını sürdüren Ankara Asma Köprü Uluslararası Öğrenci Derneğimiz, Konya Bilim Festivali Gezisi düzenledi.

         Dünyanın farklı noktalarından Ankara’ya üniversite eğitimi almak için gelen uluslararası öğrencilere yönelik çalışmalara imza atan Asma Köprü derneğimiz, kentte bulunan öğrenciler için Konya Bilim Festivali Gezisi düzenledi. Ankara’dan günü birlik olarak Konya’ya giden uluslararası öğrenciler festival alanında heyecan dolu anlara şahitlik etti. Alanda sergilenen helikopter, askeri ve sivil teknolojik araç- gereçleri ilgiyle inceleyen öğrenciler bol bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi de unutmadı. Gezi kapsamında Konya’da bulunan İki Doğu İki Batı Uluslararası Öğrenci Derneğimiz tarafından öğrencilere yöreye ait yemeklerin ikramı da gerçekleştirildi.

 

         Geziye katılan uluslararası öğrenciler, sadece Ankara’nın değil Türkiye’nin farklı illerindeki tarihi, kültürel, doğal destinasyonlarının yanı sıra teknoloji ve bilimsel alanlarını da gezme, yerinde görme ve tanıma fırsatı tanıdıklarından dolayı Asma Köprü derneği yönetimine teşekkürlerini ilettiler.

.

event-news-white

News from our associations