OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/b3e8002e870e48399258443ecf4673e8.jpg

Antalya’da “Gönüllü Kültür Elçileri” Projesinin Açılışı Yapıldı

Akdeniz Uluslararası Öğrenci Derneği tarafından hazırlanan ve Dernekler Dairesi Başkanlığınca desteklenen “Gönüllü Kültür Elçileri” projesinin açılışı programı Konyaaltı Öğretmenevinde gerçekleştirildi.


Akdeniz Uluslararası Öğrenci Derneği tarafından hazırlanan ve Dernekler Dairesi Başkanlığınca desteklenen “Gönüllü Kültür Elçileri” projesinin açılışı gerçekleştirildi. Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Mustafa Erol, UDEF Başkan Vekili Fatih Evran, Antalya Valiliği İl Sosyal Etüd ve Projeler Müdürü Süleyman Uysa, Antalya Platformu Başkanı Metin Doğa ve dünyanın dört bir tarafından gelerek Antalya’da üniversite eğitimini sürdüren yaklaşık 100 misafir öğrencinin katıldığı program, AKULDER Başkanı Sait Nesren Atalay’ın açılış ve selamlama konuşması ile başladı. Atalay konuşmasında AKULDER’in geçen 2017-2018 eğitim döneminde yaptığı faaliyetler hakkında bilgi verdi.


Başkan Atalay’ın ardından, “Gönüllü Kültür Elçileri” projesi hakkında bilgilendirmelerde bulunmak üzere kürsüye çıkan Gönüllü Kültür Elçileri Projesi Kordinatörü Recep Baltacı ise proje kapsamında düzenlenecek faaliyetleri katılımcılara aktardı. 


Programın sonunda söz alan misafir öğrenciler ise AKULDER ve UDEF’in gerçekleştirmiş olduğu faaliyetlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek “Gönüllü Kültür Elçileri” projesinin kendilerini heyecanlandırdığını belirtti. Program hatıra fotoğrafı çekiminin ardından nihayete erdi.
 

event-news-white

News from our associations