OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/3e32008a3b.jpg

Aksaray'da UDEFE'e bağlı faaliyet yürüten Aksaray Uluslararası Öğrenci Derneği'nin organizasyonu ile misafir öğrenciler kard

Aksaray'da UDEFE'e bağlı faaliyet yürüten Aksaray Uluslararası Öğrenci Derneği'nin organizasyonu ile misafir öğrenciler kardeşlik sofrasında buluştu.

Türkiye'nin dört bir yanında kurulan kardeşlik sofralarından biri de geçtiğimiz günlerde Aksaray'da kuruldu. UDEF'e bağlı faaliyetleri ile bilinen Aksaray Uluslararası Öğrenci Derneği, Aksaray Üniversitesi'nde eğitim görmekte olan misafir öğrencileri düzenlediği iftar programında bir araya getirdi. Farklı coğrafyalardan misafir öğrenciler ile aynı sofrada bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten misafir öğrenciler, Aksaray Uluslararası Öğrenci Derneği ve UDEF'e teşekkür etti. 

Ramazan ayı boyunca misafir öğrenciler ile kardeşlik sofraları kurmaya devam edeceklerini belirten Aksaray Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Fevzi Çay "İnşallah hayırseverlerimizin destekleri ile misafir öğrencilerimizin evlerine Ramazan ayında kumanya desteği de sağlayacağız" dedi.

event-news-white

News from our associations