OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/d02cd2ee0be348808b9ed29fc3ed2e90.jpg

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Gönül Elçilerini Akşam Yemeğinde Ağırladı

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Karahisar Uluslararası Öğrenci Derneği misafir öğrencileri ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

 

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban tarafından hizmete açılan Karayolları Parkı Tesislerinde verilen akşam yemeğine 100 misafir öğrenci katıldı. Yemekte Karahisar Uluslararası Öğrenci Derneği (KARDER) Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri de katılım sağladı. Uluslararası Öğrencilerle tek-tek tanışan Çoban bu zamana kadar yapmış oldukları hizmetleri, öğrencilere verdiği desteği ve misafir öğrencilerin geleceğe kendilerini nasıl hazırlamaları gerektiği üzerinde durdu. Karahisar UÖD Başkanı Osman Ziya Bilim, KARDER’in kuruluş amacını, öğrencilerle gerçekleştirdikleri faaliyetleri ve Belediye Başkanı Çoban’ın yapmış olduğu katkılar üzerinde durdu. 

 

Misafir öğrenciler gerçekleştirilen akşam yemeği için Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a teşekkürlerini ilettiler ve akşam yemeği çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.
 

event-news-white

News from our associations