OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/d2a4021fe8.png

Çukurova Uluslararası Öğrenci Derneğinin Kurucular Kurulu bir araya gelerek misafir öğrencilere yönelik yapılacak faaliyet

Çukurova Uluslararası Öğrenci Derneğinin Kurucular Kurulu bir araya gelerek misafir öğrencilere yönelik yapılacak faaliyet ve çalışmaları istişare etti.

Adana’ da hayırlı faaliyetlerini sürdüren Çukurova Uluslararası Öğrenci Derneği kurucular kurulu 21 Ekim Cumartesi günü bir araya gelerek 2017- 2018 eğitim ve öğretim yılında dünyanın farklı ülke ve coğrafyalarından ülkemize gelip Adana’ da üniversite eğitimine devam eden misafir öğrencilere yönelik yapılacak faaliyet ve çalışmaları istişare etti.

Yapılan toplantı ile ilgili bilgilendirmede bulunan Çukurova Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı İbrahim Tokgöz’ Şehrimizde uluslararası öğrenci sayısı 2 bine yaklaştı. Biz dernek olarak bu öğrencilerimize yönelik neler yapacağımızı bu toplantımızda kurucular kurulumuzla istişare ettik. İnşallah bu yıl öğrencilerimize yönelik birçok çalışma ve faaliyetimiz olacak. Uluslararası öğrencilerin şehrimizde en güzel şekilde okuyup yetişmeleri için elimizden gelen bütün çabayı göstereceğiz’ dedi.

event-news-white

News from our associations