OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/83ba6591f7.jpg

7. Uluslararası Öğrenci Buluşması, İpekyolu Uluslararası Öğrenci Derneği tarafından Bursa'da yapıldı.

UDEF - (Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu) çatısı altında 20 şehirde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen 7. Uluslararası Öğrenci Buluşmasının Bursa'da ki açılışı Bursa Valisi Sayın Münir KARALOĞLU, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Abdulkadir KARLIK, Bursa İL Emniyet Müdürü Sayın Sabri DURMUŞLAR, Siyasi Parti ve STK temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşti.

Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayan açılış programı, Kafkas Dansı Gösterimi ile devam etti. Dernek Yönetim Kurulu Başkanımız Ebubekir ARMAĞAN'ın selamlama konuşmasının ardından Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Abdulkadir KARLIK ve son olarak Bursa Valisi Sayın Münir KARALOĞLU hem misafir öğrencilerimize hem de Bursa'lı katılımcılara hitap ettiler.

Protokol konuşmalarının ardından 7. Uluslararası Öğrenci Buluşması'nın Bursa Açılışı kurdela kesilmesi ile yapılmış oldu. Kurdela kesiminin ardından Dernek Yönetim Kurulu Başkanımız protokol heyeti ile birlikte ülke stantlarını gezerek birlikte hatıra fotoğrafı çektirmek imkanı buldular.

Programa teşriflerinden ötürü Bursa Valisi Sayın Münir KARALOĞLU'na, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Abdulkadir KARLIK'a, Bursa İl Emniyet Müdürü Sayın Sabri DURMUŞLARA, siyasi parti ve STK temsilcilerine ve tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.

event-news-white

News from our associations