OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/0155a2cb14.png

UDEF ve Necmettin Erbakan Üniversitesi işbirliği ile 13-14 Ekim tarihlerinde Konya’da gerçekleştirilecek olan 3. Uluslararas

 

UDEF ve Necmettin Erbakan Üniversitesi işbirliği ile 13-14 Ekim tarihlerinde Konya’da gerçekleştirilecek olan 3. Uluslararası Öğrenci Sempozyumu Organizasyon Komitesi 13. toplantısını derneğimizde gerçekleştirdi. Toplantıya katılanlara Çorba Çeşmemizden çorba ikramında bulunduk.


 

Geçen yıllarda 1.’si ve 2.’si İstanbul’da organize edilen Uluslararası Öğrencilik Sempozyumunun 3.’sü bu sene Konya’da gerçekleştirilecek. Bildiri özetlerinin toplanması aşamasında olan organizasyon 13-14 Ekim tarihlerinde Konya’da icra edilecek. Bu minvalde her hafta programın detaylarını ve işleyişini konuşmak üzere bir araya gelen Organizasyon Komitesini bu hafta derneğimizde ağırladık.

Toplantıda bildiri özetlerinin değerlendirilmesi, yapılması gereken kurumsal görüşmeler, programın duyurusu gibi konularda istişarelerde bulunuldu. Toplantıya katılanlara geçen sene “Tekkeyi Bekleyen Çorbayı İçer” düsturu ile başlattığımız Çorba Çeşmesi’nden çorba ikramında bulunduk.

event-news-white

News from our associations