Yedirenk Bayramlaşma Programında Buluştu

Bayramlaşma programına Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) Bölge Başkanı Mehmet Ali Akpınar ve Sakarya İHH Başkanı Sebahattin Aydın’da katıldı.

Sakarya Üniversitesinde öğrenim gören misafir öğrencilere yönelik yapmış olduğu anlamlı çalışmalarla bilinen Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği, misafir öğrencileri bayramda da yalnız bırakmayarak mihmandarlığını sürdürüyor.

Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Cahit Öner; Türkiye ayak basmalarından mezun olana kadar tüm evrelerde her konuda yardımcı olmaya çalıştığımız misafir öğrencilerimizle Ramazan ayı boyunca aile iftarları düzenledik ve onların yabancılık hissetmemeleri için elimizden gelen her şeyi yaptık. Bayramda da birlikte olarak ümmetin tüm renkleri ile bir araya geldik. Onlarca farklı ülkeden kardeşimiz bayramlaşma programımıza katılarak bizleri mutlu etti.

Uluslararası öğrenci kardeşlerimizin yanı sıra programımıza katılan ve her zaman desteklerini bizden esirgemeyen Sakarya İHH Başkanı Sebahattin Aydın ve UDEF Bölge Başkanı Mehmet Ali Akpınar’a ayrıca teşekkür ediyorum şeklinde konuştu.

» Basından

Yazılar Foto Video

» Etkinlik Takvimi

Tüm etkinliklerimizi
inceleyin.
» Tıklayınız...

» Basın Odası

Basında federasyonumuz ile ilgili
yer alan haberler.
» Tıklayınız...

» Bültenlerimiz

Tüm bültenlerimizi
online olarak inceleyebilirsiniz.
» Tıklayınız...

» Bağıs Yapın

Bağışlarınız
bizim için önemlidir.
» Tıklayınız...